SMĚSI ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Abundance™ - HOJNOST
Směs (v překladu Hojnost) byla vytvořena pro zvýšení harmonické frekvence magnetického pole, které nás obklopuje. Vytváří to, co se nazývá "zákon přitažlivosti". Abundance nás otevírá k možnosti bohatství.
SLOŽENÍ: pomeranč (Citrus sinesis), kadidlo (Boswellia carteri), pačuli (Pogostemon cablin), hřebíček (Syzygium aromaticum), zázvor
(Zingiber officinale), myrha (Commiphora Myrrha), skořice (Cinnamomum verum) a smrk (Picea mariana).
Aplikace: do difuzéru, několik kapek vetřít na zápěstí nebo za uši. Lze používat jako parfém. V případě citlivosti pokožky zřeďte olejem V-6, nebo panenským olivovým olejem.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Acceptance™ - PŘIJETÍ, SEBEPŘIJETÍ, SMÍŘENÍ
Směs olejů (v překladu Přijetí) stimuluje mysl, podporuje přijetí sebe sama. Pomáhá překonat prokrastinaci a odmítání.
SLOŽENÍ: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), základ - mandlový olej, pelargonie růžová (Pelargonium graveolens), kadidlo (Boswelia carteri), vratič (Tanacetum annuum), santal bílý (Santalum album) a pomeranč neroli (Citrus sinensis).
Aplikace: do difuzéru, aplikujte několik kapek na srdce, zápěstí, krk nebo na obličej. Ředění není nutné, olej je vhodný pro všechny.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti. Vhodné pro děti od 2 let.

Aroma Life™ - VŮNĚ ŽIVOTA
Směs olejů (v překladu Vůně života) spojuje harmonizační účinky Ylang Ylang s hnací silou cypřiše, helichrysum a majoránkou. Tato směs povzbuzuje, dodává životní sílu. Je nejvhodnější ji aplikovat na srdeční čakru.
SLOŽENÍ: cypriš (Cupressus sempervirens), majoránka (Origanum majorana), smil italský (Helichrysum italicum), a Ylang Ylang (Cananga odorata), základ - olej ze sezamových semínek.
Aplikace: nanést několik kapek na oblast srdce, chodidla, na ruku pod prsteníček nebo nad loket. Pro masáž těla zřeďte olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Aroma Siez™ Esenciální oleje - NA BOLESTI SVALŮ
Směs esenciálních olejů Aroma Siez je určená pro masáž svalů unavených po zátěži. Poskytuje uvolnění a pocit relaxace. Má uklidňující účinky na krk, bolest hlavy a unavené nohy.
SLOŽENÍ: bazalka pravá (Ocimum basilicum), majoránka (Origanum majorana), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), máta peprná (Mentha piperita), a cypřiš (Cupresses sempervirens).
Aplikace: několik kapek oleje naneste na bolavé svaly, krk a chodidla. Přidejte několik kapek do vodní lázně. V případě citlivosti kůže zřeďte olejem V-6, nebo panenským olivovým olejem.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Awaken™ Esenciální oleje - PROBUZENÍ
Směs (v překladu Probuďte se) je kombinací několika směsí esenciálních olejů. Přináší vnitřní probuzení a uvědomění si toho, kdo jsem.
Porozumění sobě je prvním krokem směrem k vytváření úspěšných a žádoucích změn v životě. Tato směs může pomoci rozvíjet nejvyšší potenciál člověka.
SLOŽENÍ: čistý mandlový olej, směsi esenciálních olejů Joy, Present Time, Forgivenes, Dream Catcher a Harmony.
Aplikace: do difuzéru, několik kapek přidat do koupele, pro masáž těla zředit rostlinným olejem V-6. Lze použít jako voda po holení, nebo vetřít několik kapek na oblast srdce, na zápěstí nebo na krk.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Believe™ Esenciální oleje - VĚŘTE
Směs (v překladu Věřte) má povznášející účinky, uklidňuje a vyrovnává emoce. Pomáhá překonat zoufalství a přesunout se mimo něj na vyšší úroveň vědomí. Uvolňuje potenciál člověka, takže je možné zažít zdraví, štěstí, vitalitu a větší víru. Směs také poskytuje pocity síly.
SLOŽENÍ: jedle balzamová (Abies balsamea), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), kadidlo (Boswellia carteri).
Aplikace: do difuzéru, několik kapek vetřít na oblast srdce, zápěstí, krk, spánky, čelo nebo na chodidla. Pro masáž těla zředit rostlinným olejem. Lze dát pár kapek do sušičky nebo na větrací otvory.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Brain Power™ Esenciální oleje - SÍLA MYŠLENKY
Směs (v překladu Síla mozku) poskytuje mozku impuls. Podněcuje myšlenky a vytváří větší pozornost. Pomáhá i od bolesti hlavy.
SLOŽENÍ: santal bílý (Santalum album), cedr atlantský (Cedrus atlantica), meduňka lékařská (Melissa officinalis), kadidlo (Boswellia carteri), modrý cypřiš (Callitris intratropica), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), a smil italský (Helichrysum italicum).
Aplikace: vetřít několik kapek na šíji, spánky, chodidla nebo pod jazyk.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Christmas Spirit™ Esenciální oleje VÁNOČNÍ DUCH
Sladká, kořeněná směs olejů (v překladu Vánoční duch) pomeranče, skořice a smrku přináší atmosféru štěstí, radosti a jistoty spojenou s obdobím vánočních svátků.
SLOŽENÍ: pomerančovník hořký (Citrus aurantium), skořice pravá (Cinnamomum verum) a smrk (Picea mariana).
Aplikace: do difuzéru, pokapat polena v krbu, provonět prádelník.
Upozornění: Uchovejte mimo dosah dětí

Citrus Fresh™ Esenciální oleje SVĚŽÍ CITRUS
Směs (v překladu Svěží citrus) má uklidňující, relaxační účinky, milují jej děti i dospělí. Směs je bohatá na silný antioxidant d-limonen, který podporuje imunitní systém a celkové zdraví, dodává pocit pohody, kreativity, radosti a svěžesti. Pročišťuje vzduch.
SLOŽENÍ: pomerančovník hořký, (Citrus aurantium), citrovník ušlechtilý (Citrus nobilis), mandarinka obecná (Citrus reticulata), grapefruit (Citrus paradisi), citron (Citrus limonum) a máta kadeřavá (Mentha spicata).
Aplikace: do difuzéru, pár kapek vetřít na okraj uší, zápěstí, krk, spánky, chodidlo na reflexní zónu páteře, pro masáž těla nutno zředit rostlinným olejem. Dát pár kapek na vlhký hadřík do sušičky.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Nepoužívejte na kůži min.12 hod. před sluněním. Pokud jste těhotná, nebo v lékařské péči, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Clarity™ Esenciální oleje PROJASNĚNÍ, BYSTROST
Směs Clarity (v překladu Projasnit) podporuje jasnou mysl a pozornost. Obsahuje stimulující oleje včetně máty a rozmarýnu, které byly používány mnoho let pro podporu duševní bystrosti. Studie provedená Dr. Williamem N. Demberem z University of Cincinnati prokázala, že inhalování máty peprné zvýšilo duševní přesnost studentů o 28 %. Clarity může být také použita na pomoc obnovit duševní bdělost nebo při nespavosti.
SLOŽENÍ: bazalka (Ocimum basilicum), kardamon (Elettaria cardamomum), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), máta peprná (Mentha piperita), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), citrón limonový (Citrus limon), palma růžová (Cymbopogon martini), Ylang Ylang (Cananga odorata), bergamot (Citrus bergamia), heřmánek římský (Chamaemelum nobile) a jasmín (Jasminum officinale).
Aplikace: do difuzéru, přidat pár kapek do vodní lázně nebo na tampón do ventilace, vetřít na spánky, zápěstí nebo krk.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti. Olej je bezpečný pro děti od 2 let věku.

Common sense™ EsenciálnÍ oleje - ZDRAVÝ ROZUM
Směs (v překladu Obyčejný rozum) posiluje racionální rozhodovací schopnosti vedoucí ke zvýšení dobré kondice, hojnosti a posílení záměru.
SLOŽENÍ: kadidlo (Boswellia carteri), Ylang Ylang (Cananga odorata), ocotea (Ocotea quixos), zlatobýl kanadský (Solidago canadensis), routa vonná (Ruta graveolens), Dorado Azul (Hyptis suaveolens) a citrovník kyselý (Citrus aurantifolia).
Aplikace: do difuzéru na 30 min. 3x denně, nebo použít jako parfém.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Di-Gize Esenciální oleje - TRÁVÍCÍ POTÍŽE, PARAZITI
Směs Di-Gize zmírňuje zažívací potíže, poruchy trávení, pálení žáhy, nadýmání. Pomáhá v boji proti kvasinkám (Candida albicans) a hubí parazity.
SLOŽENÍ: pelyněk kozalec (Artemisia dracunculus), zázvor (Zingiber officinale), máta peprná (Mentha piperita), jalovec utah a skyroket (Juniperus osteosperma and J. scopulorum), fenykl obecný (Foeniculum vulgare), citronová tráva (Cymbopogon flexuosus), anýz (Pimpinella anisum), a pačuli (Pogostemon cablin).
Aplikace: zřeďte 1:4 s olejem V-6, nebo jiným rostlinným panenským olejem, použijte na masáž nebo na obklad břicha, na Vita Flex body a na kotníky pro úlevu žaludku a střev. Pro vnitřní užití použijte zředěný 1:4 s rostlinným olejem nebo s V-6, vzít 1 kapsli před každým jídlem nebo podle potřeby.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Dragon Time™ Esenciální oleje DRAČÍ ČAS
Směs (v překladu Dračí čas) obsahuje přírodní fytoestrogeny, které zmírňují příznaky PMS, uvolňují křeče a upravují nepravidelnou menstruaci. Směs pomáhá vyvážit emocionální výkyvy nálad a bolesti hlavy způsobené hormonální nerovnováhou. Směs je vhodná jak pro mladé, tak i zralé ženy.
SLOŽENÍ: šalvěj muškátová (Salvia sclarea), fenykl obecný (Foeniculum vulgare), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), majoránka (Origanum majorana), řebříček obecný (Achillea millefolium) a jasmín (Jasminum officinale).
Aplikace: nanést několik kapek na bedra a kříž, obklad na břicho, pro masáž těla rozředit s rostlinným olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

En-R-Gee™ Esenciální oleje - ENERGIE
Směs (EneRGee) zvyšuje vitalitu, krevní oběh a duševní čilost.
SLOŽENÍ: rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), jalovec (Juniperus osteosperma a J. scopulorum), citronová tráva(Cymbopogon flexuosus), muškátový oříšek (Myristica fragrans), jedle balzamová (Abies balsamea), hřebíček (Syzygium aromaticum) a pepř černý (Piper nigrum).
Aplikace: do difuzéru, nanést několik kapek za uši, na šíji, pro masáž těla zředit rostlinným olejem V-6, nakapat na vatový tampón a dát na ventilaci ve voze.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Endoflex™ Esenciální oleje - NA VŠE :-)
Směs olejů pomáhá udržovat celkovou vitalitu, podporuje správnou funkci soustavy hormonální, oběhové, dýchací, nervové, reprodukční a dalších. Kromě zlepšení pohody je vhodná pro regulaci hmotnosti.
SLOŽENÍ: základ - sezamový olej, máta peprná (Mentha spicata), šalvěj lékařská (Salvia officinalis), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), myrta obecná (Myrtus communis), muškátovník vonný (Myristica fragrans) a heřmánek pravý (Matricaria recutita).
Aplikace: do difuzéru, nanést na dolní část zad, štítnou žlázu, ledviny, játra a na reflexní zóny těchto orgánů na chodidlech. Pro použití jako doplněk stravy zředit 1 kapku s rostlinným olejem V-6, dát do kapsle a užívat 3 krát denně, nebo podle potřeby.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Exodus II™ Esenciální oleje - PROTI EPIDEMIÍM
Exodus II ™ je nadčasová směs éterických olejů, které Mojžíš používal pro kadidlo chrámu. Někteří výzkumníci věří, že tyto aromatické oleje byly použity Aaronem, bratrem Mojžíše, aby chránily Izraelity proti epidemiím. Směs obsahuje imunitní stimulanty a antimikrobiální látky. Má silné antivirové a antibakteriální účinky.
SLOŽENÍ: základem je olivový olej, skořicovník čínský (Cinnamomum cassia), myrha (Commiphor Myrrha), skořicovník pravý (Cinnamomum verum), puškvorec obecný (Acorus calamus), yzop lékařský (Hyssopus officinalis), galbanum (Ferula gummosa), kadidlo (Boswellia carteri) a nardus (Nardostachys jatamansi).
Aplikace: do difuzéru, dvě kapky na zápěstí, nohy nebo jiné části těla, inhalace - dát kapku do dlaně, přiložit na nos a ústa a hluboce vdechovat.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Forgiveness™ Esenciální oleje - ODPUŠTĚNÍ
Forgiveness (v překladu Odpuštění) je synergicky sestavená směs olejů, která má uklidňující a povznášející účinky. Zvyšuje schopnost uvolnit bolestné vzpomínky a překonat emocionální bariéry. Proces růstu může začít pouze tehdy, když odpustíme a uvolníme negativních emoce.
SLOŽENÍ: meduňka lékařská (Melisa officinalis), pelargonie růžová (Pelargonium graveolens), kadidlo (Boswellia carteri), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), santal bílý (Santalum album), andělika (Angelica officinalis), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), citrón (Citrus limonum), jasmín (Jasminum officinale), heřmánek (Chamaemelum nobile), bergamot (Citrus bergamia), Ylang Ylang (Cananga odorata), palma růžová (Cymbopogom martinii), smil italský (Helichrysum italicum) a růže damašská (Rosa damascena) v základu oleje ze sezamových semínek.
Aplikace: Pro lokální nebo aromatické použití. Aplikujte kolem pupku nebo použijte jako parfém.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Gentle Baby™ Esenciální oleje JEMNÉ DÍTĚ
Směs (v překladu Jemné dítě) je měkká, voňavá kombinace esenciálních olejů určených speciálně pro matky a děti. Pomáhá zklidnit emoce během těhotenství a je vhodný pro uklidnění rozrušeného miminka. Mnoho z obsažených éterických olejů v této směsi se používá v elitní kosmetice k navrácení mladistvého vzhledu.
SLOŽENÍ: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), pelargonie růžová (Pelargonium graveolens), palma růžová (Cymbopogon martinii), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), heřmánek (Chamaemelum nobile), Ylang Ylang (Cananga odorata), citron (Citrus limon), jasmín (Jasminum officinale), bergamot (citrus bergamia) a růže (Rosa damascena).
Aplikace: do difuzéru, natřít na břicho matky, spodní část zad, obličej a krk. Pro masáž těla zřeďte rostlinným olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Vzhledem k obsahu bergamotu nenatírat na kůži 48 hod před sluněním, mohou se vytvořit bílé skvrny.

Gratitude™ Esenciální oleje - VDĚČNOST
Gratitude (v překladu Vděčnost) je uklidňující směs léčebně terapeutických éterických olejů určených k pozvednutí ducha, k uklidnění emocí, dodání úlevy na těle a zároveň pomáhá posílit vděčnost.
SLOŽENÍ: jedle balzamová (Abies balsamea), kadidlo (Boswellia carteri), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), myrha (Commiphora Myrrha), galbanum (Ferula gummosa) a Ylang Ylang (Cananga odorata).
Aplikace: do difuzéru, lze použít lokálně.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Grounding™ Esenciální oleje - UZEMNĚNÍ
Grouding (v překladu Uzemnění) je relaxační, vyvážená směs éterických olejů, která poskytuje stabilitu. Emocionální chaos může vést k chybným rozhodnutím. Uzemnění vám pomůže vyrovnat se s realitou pozitivním způsobem.
SLOŽENÍ: bílá jedle (Abies concolor), smrk (Picea mariana), Ylang Ylang (Cananga odorata), borovice lesní (Pinus sylvestris), cedr (Cedrus atlantica), andělika (Angelica archangelica) a jalovec (Juniperus osteosperma a J. scopulorum).
Aplikace: do difuzéru, nanést pár kapek na šíji a spánky.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Harmony™ Esenciální oleje - HARMONIE
Harmony je vynikající směs podporující fyzickou a emocionální pohodu tím, že působí harmonicky na energetická centra na těle. Osvobozující, vyvažující a uklidňující esenciální oleje v této směsi otevírají nové možnosti a zároveň přispívají k celkovému pocitu pohody.
SLOŽENÍ: levandule lékařská (Lavandula angustifolia), santal bílý (Santalum album), Ylang Ylang (Cananga odorata), kadidlo (Boswellia carteri), citrovník kyselý (Citrus aurantium), andělika (Angelica archangelica), pelargonie růžová (Pelargonium graveolens), yzop lékařský (Hyssopus officinalis), smrk (Picea mariana), šalvěj levandulová (Salvia lavandulifolia), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), citron (Citrus limon), jasmín (Jasminum officinale), heřmánek (Chamaemelum nobile), bergamot (Citrus bergamia), palma růžová (Cymbopogon martinii) a růže damašská (Rosa damascena).
Aplikace: do difuzéru, nanést za uši, čelo, chodidla, srdce, šíji a zadní část hlavy, na místa se špatným prokrvením.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Obecně bezpečné pro děti od 2 let věku.

Highest Potential™ Esenciální oleje - NEJVYŠŠÍ POTENCIÁL
Exotická směs (v překladu Nejvyšší potenciál) je navržena tak, aby zvýšila schopnost dosáhnout nejvyššího potenciálu. Spojuje v sobě nejvíce exotických esenciálních olejů se silnými biblickými oleji. Směs uzemňuje, harmonizuje a inspiruje pro dosažení nejvyššího potenciálu. Biochemik R. W. Moncrieff napsal, že Ylang Ylang zklidňuje, tlumí hněv a frustraci, odstraňuje zábrany a otevírá perspektivy. Povznášející vůně jasmínu dá podněty kreativitě. Levandule vymaže myšlenkové pochody pro zacílení záměru.
SLOŽENÍ: jasmín (Jasminum officinale), ylang ylang (Canangy odorata), kadidlo (Boswellia carteri), galbanum (Ferula gummosa), cedr atlantský (Cedrus atlantica), santal bílý (Santalum album) a to ve směsích Australian Blue, Gathering.
Aplikace: do difuzéru, pár kapek nanést na hranu uší, zápěstí, krk, spánky.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

ImmuPower™ Esenciální oleje - OCHRANA POZITIVNÍ ENERGIE
ImmuPower je silná směs éterických olejů, která vytváří ochranné útočiště a zároveň zvyšuje pozitivní energii.
SLOŽENÍ: yzop lékařský (Hyssopus officinalis), saturejka horská (Satureja montana), cistus ladanový (Cistus ladanifer), ravensara vonná (Ravensara aromatica), kadidlo (Boswellia carteri), dobromysl lékařská (Origanum compactum), hřebíček (Syzygium aromaticum), kmín (Cuminum cyminum) a vratič obecný (Tanacetum vulgare).
Aplikace: do difuzéru, nanést na chodidla, podél páteře, na spodní část krku nad klíční kosti.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií je nutno zředit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Inner Child™ Esenciální oleje - VNITŘNÍ DÍTĚ
Směs (v překladu Vnitřní dítě) otevírá cestu k propojení s vnitřní já, které může být poškozené v dětství nesprávnou výchovou nebo zneužíváním. Jestliže byly děti zneužívány, odpojily se od své přirozené identity, neboli od vnitřního dítěte. To způsobuje zmatek a může vést k nežádoucím osobnostním rysům. Sladká vůně této směsi stimuluje paměťovou odpověď a pomoc znovu se spojit se svým já, což je jedním z prvních kroků k nalezení emocionální rovnováhy.
SLOŽENÍ: mandarinka (Citrus nobilis), jasmín (Jasminum officinale), Ylang Ylang (Cananga odorata), smrk (Picea mariana), santal bílý (Santalum album), citronová tráva (Cymbopogon flexuosus), a pomeranč divoký (Citrus aurantium).
Aplikace: do difuzéru, nanést kolem pupku, na hruď, spánky a okolo nosu.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Obecně bezpečné pro děti od 2 let věku.

Joy™ Esenciální oleje - RADOST
Směs (v překladu Radost) má luxusní, exotickou, svůdnou, neodolatelnou vůni s povznášejícím podtextem. Vytváří magnetickou energii a přináší radost do srdce. Když se nosí jako kolínská nebo parfém, inspiruje romantiku a pospolitost.
SLOŽENÍ: bergamot (Citrus bergamia), Ylang Ylang (Cananga odorata), pelargonie růžová (Pelargonium graveolens), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), citron (Citrus limon), mandarinka (Citrus reticulata), jasmín (Jasminum officinale), heřmánek (Chamaemelum nobile), palma růžová (Cymbopogon martinii) a růže damašská (Rosa damascena).
Aplikace: do difuzéru, použít jak parfém, natřít na oblast srdce, pro masáž těla zředit rostlinným olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Ředění není nutné, vhodné pro všechny. Obecně bezpečné pro děti od 2 let věku. Vyhněte se použití na pokožku vystavenou přímému slunečnímu záření nebo UV záření.
Radost (Joy)
Vytváří magnetickou energii, která přináší radost do srdce, mysli a duše. Pomáhá překonávat hluboce usazený zármutek a depresi.
Složení:
• Růže (Rosa damascena) má nejvyšší frekvenci mezi esenciálními oleji. Vytváří pocit rovnováhy, harmonie a duševní pohody a povznáší mysl. Vytváří magnetickou energii, která přináší čistou lásku a radost do srdce.
• Bergamot (Citrus bergamia) pomáhá při depresích a úzkostech, při parazitech, nespavosti a virózách (škrábání v krku, opary). Vhodný pro rovnováhu ženských hormonů. Protiplísňový, protizánětlivý, utišující (sedativum).
• Mandarinka (Citrus reticulata) má hypnotizující vlastnosti a pomáhá při nespavosti, stresu a podrážděnosti.
• Ylang Ylang (Cananga odorata) zvyšuje relaxaci, vyrovnává mužské a ženské energie. Obnovuje sebedůvěru a vyrovnanost.
• Citrón (Citrus limon) Desinfikuje vzduch i vodu. Paraziti, poruchy oběhového systému, kornatění cév, akné, infekce močových cest, křečové žíly, úzkost, vysoký tlak, obezita, poruchy trávení. Podporuje jasné myšlení, povzbuzení imunity, navození relaxace, zmírnění deprese.
• Pelargónie (Pelargonium graveolens) Pomáhá při depresích, pásových oparech, při tvorbě vředů. Zastavuje krvácení. Používá se při hepatitidě, kožních problémech, hormonální nerovnováze, menstruačních problémech. Vhodný jako repelent. Vůně pomáhá odstraňovat špatné vzpomínky a uvolňovat nervové napětí. Uvádí do rovnováhy emoce, pozvedá náladu a přináší mír a naději.
• Jasmín (Jasminum officinale) Pomáhá při úzkostech, depresi, menstruačních problémech a při premenstruálním syndromu, kožních problémech (ekzémy, vráskách, mastné pokožce), frigiditě. Vůně je povznášející a působí proti beznaději, nervovému vyčerpání, úzkostem, depresím a nezájmu.
• Palmarosa (Cymbopogon martinii) je stimulující a revitalizující, podporuje nervový kardiovaskulární systém. Přináší pocit bezpečí.
• Heřmánek (Chamaemelum nobile) Pomáhá při péči o pokožku, akné, vřídcích, vyrážkách a péči o vlasy. Přináší úlevu při migrénách a zánětu kloubů. Snižuje neklid, napětí, nespavost. Otvírá mentální bloky.
• Růžové dřevo (Aniba rosaeodora) je bohaté na linalool, který má relaxující a posilující účinky. Dává pocit být stabilní a silný.
Použití: Ředit 1 část EO s 1 částí rostlinného oleje. Rozprašovat difůzí nebo odpařováním, přímo vdechovat nebo přidat 2- kapky do koupele. Nanášet na srdce, hruď, spánky a zápěstí. Lze také používat na bederní páteř a břicho a na chodidla. Pro celotělovou masáž zředit 1:15 s rostlinným olejem. Lze nanést několik kapek na vatu a umístit na ventilátor. Možná citlivost kůže a na přímé sluneční paprsky.Juva Cleanse® Esenciální oleje - NA JÁTRA
Směs Juva Cleanse ® podporuje játra a navrací jim normální funkci.
SLOŽENÍ: smil italský (Helichrysum italicum), rojovník (Ledum groenlavdicum) a celerová semena (Apium graveolens).
Aplikace: vetřít do pravého podžebří nad oblast jater.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná nebo, pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

Juvaflex™ Esenciální oleje - NA JÁTRA, LYMFATICKÝ SYSTÉM
Směs JuvaFlex™ je kombinací olejů, které mají podpůrné účinky na játra, trávicí a lymfatický systém. To podporuje zdravou funkci buněk.
JuvaFlex™ dobře pracuje s JuvaTone ® tablety a Di-Gize™ - směs esenciálních olejů
SLOŽENÍ: základ - sezamový olej, fenykl (Foeniculum vulgare), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis CT 1,8 cineol), heřmánek (Chamaemelum nobile), vratič (Tanacetum annuum) a smil italský (Helichrysum italicum).
Aplikace: do difuzéru, lokálně nanést na oblast jater.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Ředění doporučeno pro typické použití. Zřeďte před použitím na citlivých oblastech, jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Lady Sclareol ™ Esenciální oleje - ŽENSKOST

Lady Sclareol ™ má okouzlující, svůdnou vůni, která podporuje ženskost.
SLOŽENÍ: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), vetiveria (Vetiveria zizanioides), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), pomeranč (Citrus sinensis), šalvěj muškátová (Salvia sclarea), ylang ylang (Cananga odorata), santal bílý (Santalum album), šalvěj levandulová (salvia lavandulifolia), jasmín (Jasminium officinale), a vratič obecný (Tanacetum vulgare).
Aplikace: do difuzéru, možno užívat jako parfém.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

M-Grain™ Esenciální oleje - UKLIDNĚNÍ, POHODA
Směs M-Grain ™ je uklidňující a zároveň podporují pocit pohody.
SLOŽENÍ: bazalka pravá (Ocimum basilicum), majoránka (Origanum majorana), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), máta peprná (Mentha piperita), heřmánek (Chamaemelum nobile) a smil italský (Helichrysum italicum).
Aplikace: do difuzéru, inhalovat dvě kapky v dlaních překrývajících nos a ústa, vetřít na spánky, čelo a šíji.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zřeďte před použitím na citlivých místech, jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti. Chraňte před očima.

Melrose™ Esenciální oleje - KOŽNÍ PROBLÉMY, PACHY
Směs Melrose ™ poskytuje ochrannou bariéru proti kožním problémům. Pomocí Melrose můžete rozptýlit pachy.
SLOŽENÍ: tee tree (Melaleuca alternifolia), kajeput střídavolistý (Melaleuca quinquenervia), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) a hřebíček (Syzygium aromaticum).
Aplikce: do difuzéru, lokálně na řezné rány, odřeniny, popáleniny, vyrážky a infekce.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zřeďte před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Mister™ Esenciální oleje - PRO MUŽE
Směs Mister ™ je prospěšná pro muže. Napomáhá vytvořit vnitřní tělesnou rovnováhu, uklidňuje a uvolňuje stres. Doporučuje se pro muže ve věku třicet a více let.
SLOŽENÍ: šalvěj lékařská (Salvia officinalis), fenykl (Foeniculum vulgare), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), myrta (Myrtus communis), máta peprná (Mentha piperita) a řebříček obecný (Achillea millefolium), v základu oleje ze sezamových semínek.
Aplikace: do difuzéru, lokálně na šíji, podbřišek.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Jste-li pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

PanAway® Esenciální oleje - AKUTNÍ BOLEST, PO ÚRAZU
Směs PanAway ® byla vytvořen Gary Young po těžkém úrazu na noze, kdy si porušil vazy. Esenciální oleje ve směsi podporují oběhový systém a pomáhají při navrácení udržení normální buněčné funkce. Podporuje svaly a klouby.
SLOŽENÍ: libavka (Gaultheria procumbens), smil italský (Helichrysum italicum), hřebíček (Syzygium aromaticum) a máta peprná (Mentha piperita).
Aplikace: nanést na chodidla a na místa s bolestí, na spánky, šíji, čelo nebo vdechovat pro uklidnění, teplé obklady podél páteře.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zřeďte před použitím na citlivých místech, jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Peace&Calming® Esenciální olej - MÍR A UKLIDNĚNÍ
V překladu Mír & uklidnění ® je jemná, voňavá směs, která pomáhá zmírnit napětí, zklidnit při rozptýlení, povznáší ducha, podporuje relaxaci a vytváří hluboký smysl pro mír. Masáž chodidel touto směsí může být nádhernou předehrou ke klidnému nočnímu odpočinku. Peace&Calming ® je uklidňující pro hyperaktivní děti.

SLOŽENÍ: mandarinka (Citrus nobilis), citrovník kyselý (Citrus aurantium), Ylang Ylang (Cananga odorata), pačuli (Pogostemon cablin) a vratič obecný (Tanacetum annuum).
Aplikace: do difuzéru, několik kapek nanést na chodidla, za uši, pro masáž těla zředit rostlinným olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku.

Progessence Phyto Plus - HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHA
Progessence Phyto Plus obsahuje vysoce kvalitní extrakt z divokých sladkých brambor. Spolu s olejem Vitex a éterickými oleji pomohou ženám najít hormonální rovnováhu. Olej působí jako kožní sérum, zvyšuje elasticitu a vlhkost kůže.
SLOŽENÍ: kadidlo (Boswelia carteri), bergamot (Citrus limonum), máta peprná (Mentha piperita)
Aplikace: denně nanést 2 - 4 kapky na kůži. Vhodné použít po teplé koupeli.
Upozornění: Pokud jste těhotná, kojící nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Purification™ Esenciální oleje - PROČIŠTĚNÍ
Směs (v překladu Čištění) lze použít přímo na kůži jako desinfekci a uklidnění po bodnutí hmyzem, na řezné rány a odřeniny. Rozptýlením do prostoru čistí vzduch od cigaretového kouře a nepříjemných pachů.
SLOŽENÍ: Citronela (Cymbopogon Nardus), citronová tráva (Cymbopogon flexuosus), rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis), Tee tree (Melaleuca alternifolia) Lavandin (Lavandula x hybrida) a myrta (Myrtus communis).
Aplikace: do difuzéru, lokálně na zranění.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku.

Raven™ Esenciální oleje - HAVRAN
Směs (v překladu Havran) je kombinací hluboce uklidňujících esenciálních olejů, které poskytnou úlevu při zevní aplikaci na hrudník a krk.
SLOŽENÍ: ravensára vonná (Ravensara aromatica), citron (Citrus limon), libavka (Gaultheria procumbens), máta peprná (Mentha piperita) a eukalyptus (Eucalyptus radiata).
Aplikace: do difuzéru, vetřít na hruď, oblast plic a krku, dát na polštář, lze použít v čípku s rostlinným oleje V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Nepoužívejte u dětí do 6 let.

R.C.™ Esenciální oleje - DÝCHYCÍ SYSTÉM, IMUNITA
Směs RC™ obsahuje silné éterické oleje, které poskytují podporu pro dýchací systém a zároveň posilují přirozenou obranyschopnost těla.
SLOŽENÍ: eukalyptus (Eucalyptus globulus, radiata, citriodora), myrta (Martus communis), borovice lesní (Pinus sylvestris), majoránka (Origanum majorana), levandule lékařská (Lavandula augustifolia), cypřiš stálezelený (Cupressus sempervirens), jedlovec kanadský (Tsuga canadensis), máta peprná (Mentha piperita).
Aplikace: do difuzéru, vetřít několik kapek na hrudník, krk, za uši, na chodidla. Teplý obklad na hrudník a záda, lze střídat se směsí Raven.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zřeďte před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti. Nepoužívejte v blízkosti ohně.

Release™ Esenciální oleje - OSVOBOZENÍ
Směs Release ™ (v překladu osvobodit) kombinuje oleje, které stimulují pocit klidu a duševní pohody, usnadňují schopnost uvolnit hněv a frustraci. Potlačené negativní emoce jsou příčinou mnoha zdravotních problémů. Release podporuje harmonii a rovnováhu mysli a těla.
SLOŽENÍ: Ylang Ylang (Cananga odorata), lavandin (Lavandula x hybrida), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), santal bílý (Santalum album) a vratič obecný (Tanacetum annuum) v základu olivového oleje.
Aplikace: do difuzéru, vetřít do pravého podžebří na oblast jater, na chodidla, za uši. Na játra lze aplikovat jako obklad.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Zřeďte před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Relieve It™ Esenciální oleje - UVOLNĚNÍ
Směs (v překladu Uvolněte to) působí silně relaxačně, otepluje a uklidňuje svaly a klouby po cvičení.
SLOŽENÍ: smrk (Picea mariana), černý pepř (Piper nigrum) ovocný olej, yzop lékařský (Hyssopus officinalis) a máta peprná (Mentha piperita).
Aplikace: vetřete na bolavá místa, možno kombinovat se směsí PanAway™ nebo Helichrysum™.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Ředění doporučujeme jak pro lokální, tak i vnitřní použití. Zřeďte před použitím na citlivých místech, jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

RutaVaLa Esenciální oleje - RELAXACE TĚLA I MYSLI
Směs RutaVaLa podporuje relaxaci těla a mysli. Zmírňuje napětí, zbavuje stresu, pomáhá překonávat negativní pocity a současně podpořit pozitivní postoj a pohodlí. Navozuje kvalitní spánek.
SLOŽENÍ: routa vonná (Ruta graveolens), kozlík lékařský (Valeriana officinalis) a levandule lékařská (Lavandula angustifolia)
Aplikace: do difuzéru, nebo přímo z dlaní vdechovat.
Upozornění: Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na kůži.

Sacred Mountain™ - POSVÁTNÁ HORA-UZEMNĚNÍ, OCHRANA
Směs v překladu Posvátná Hora podporuje pocity síly, uzemnění a ochranu. Tato směs jehličnatých esenciálních olejů, včetně smrku, jedle a cedrového dřeva evokuje posvátné pocity nalezené v horách.
SLOŽENÍ: smrk (Picea mariana), ylang ylang (Cananga odorata), jedle (Abies alba) a cedr atlantský (Cedrus Atlantica).
Aplikace: do difuzéru, nanést pár kapek na temeno hlavy, čelo, týl, hrudník, zápěstí, za uši.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku

SARA™ Esenciální oleje - HLUBOKÉ EMOCIONÁLNÍ RÁNY
SARA™ je posilující směs éterických olejů, které mají pomoci uklidnit hluboké emocionální rány. Pomáhá k zotavení z traumatické vzpomínky sexuálního nebo rituální mučení, nebo jiných forem fyzického nebo emocionálního zneužívání.
SLOŽENÍ: ylang ylang (Cananga odorata), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), citrovník kyselý (Citrus aurantium), vratič obecný (Tanacetum annuum), cedr atlantský (Cedrus atlantica), růže damašská (Rosa damascena) a bílý lotos (Nymhaea lotus) v základu mandlového oleje.
Aplikace: do difuzéru, vetřít na spánky, nos, temeno hlavy, čelo, krk, pupek, podbřišek.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

SclarEssence™ Esenciální oleje
SclarEssence™ kombinuje zklidňující účinky máty peprné s vyváženou silou fenyklu, šalvěje muškátové a jemným, uklidňujícím působením šalvěje levandulové jako mimořádného doplňku stravy.
SLOŽENÍ: šalvěj muškátová (Salvia sclarea), máta peprná (Mentha piperita), šalvěj levandulová (Salvia lavandulifolia) a fenykl obecný (Foeniculum vulgare).
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

Sensation™ Esenciální olej POCIT
Směs v překladu Pocit je nádherně voňavá, mocně romantická, velmi povznášející a osvěžující. Byla vytvořena pro zvýšení požitků z jedinečných okamžiků.
SLOŽENÍ: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), ylang ylang (Cananga odorata) a jasmín (Jasminum officinale).
Aplikace: do difuzéru, pro masáž těla zřeďte rostlinným olejem V-6.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

The Gif Esenciální oleje - DÁREK - sedm starověkých olejů
Směs v překladu Dárek obsahuje sedm starověkých olejů, které navozují ducha Arábie. Tato směs olejů představuje dar Mery Garymu na počest jeho vznešené cesty do Shutranu.
SLOŽENÍ: kadidlo (Boswellia sacra), jedle balzamová (Abies balsamea), jasmín (Jasminum officinale), galbanum (Ferula galbaniflua), myrha (Commiphora Myrrha), cistus ladanový (Cistus ladaniferus), nardus (Nardostachys jatamansi)
Aplikace: do difuzéru
Upozornění: Pokud jste těhotná nebo, pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Thieves® Esenciální oleje - ZLODĚJI
Směs v překladu Zloději je nejúžasnější směsí éterických olejů vysoce antivirová, antiseptická a antibakteriální. Byla vytvořena na základě výsledků výzkumu dle legendy z 15. století, kdy se jí chránili zloději okrádající mrtvá a umírající těla nakažená morem. Zadržení zloději byli nuceni říci formuli bylin, koření a olejů, které je chránily, výměnou za mírnější trest. Oleje podporují imunitní systém
SLOŽENÍ: hřebíčkovec kořenný (Syzygium aromaticum), citron (Citrus limon), skořice (Cinnamomum verum), eukalyptus (Eucalyptus radiata) a rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis).
Thieves ® směs je nedílnou složkou Thieves® Household Cleaner (domácí čistič), Thieves® Spray (Spray), Thieves® Wipes (ubrousky),
Thieves® Lozenges (pastilky), Thieves® Dentarome Plus™ a Thieves® Dentarome Ultra™(zubní pasty) a zloději ® Fresh Essence Plus™ ústní voda.
Aplikace: do difuzéru, lokálně na zánět, kloktat několik kapek ve vodě, pro vnitřní použití nutno zředit.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Three (3) Wise Men™ Esenciální oleje - TŘI MUDRCI

Směs (v překladu Tři moudří Muži) podporuje pocity úcty, duchovní vědomí a otevírá podvědomí. Tato směs zvyšuje emocionální rovnováhu, protože zklidňuje a povznáší srdce.

SLOŽENÍ: santal bílý (Santalum album), jalovec (Juniperus osteosperma and J.scopulorum), kadidlo (Boswellia carteri), smrk černý (Picea mariana) a myrha (Commiphora myrrha) v základu mandlového oleje.
Aplikace: do difuzéru, vetřete několik kapek na temeno hlavy, za uši, na obočí, na hrudník, nebo na dolní část krku.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku.

Transformation™ Esenciální oleje - TRANSFORMACE
Směs Transformace posiluje a podporuje změny, které chcete, aby se uskutečnily. Esenciální oleje umožňují nahrazení negativních přesvědčení s revitalizací nových myšlenkových vzorců, transformaci chování, emocí a postojů.
SLOŽENÍ: citron (Citrus limonum), máta peprná (Mentha piperita), santal bílý (Santalum album), šalvěj muškátová (Salvia sclarea), posvátné kadidlo (Boswelia sacra), smrk pichlavý (Picea pungens), Palo Santo (Bursera graveolens), kardamon (Elettaria cardamomum), ocotea (Ocotea quixos).
Aplikace: do difuzéru.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem.

Trauma Life™ Esenciální oleje - TRAUMA ŽIVOTA
Směs v překladu Trauma života uklidňuje, uzemňuje, uvolňuje emocionální traumata plynoucí z nehod, zanedbávání, smrti blízkého člověka, útoku, nebo zneužití. Neřešení citově vyčerpávajících problémů může vést k úbytku sil, únavě, hněvu a neklidu.
SLOŽENÍ: kadidlo (Boswellia carteri), santal bílý (Santalum album), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), levandule lékařská (Lavandula angustifolia), davana (Artemisia pallens), smrk černý (Picea mariana), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), smil italský(Helichrysum italicum), limetka (Citrus hystrix) a růže damašská (Rosa damascena).
Aplikace: do difuzéru, vetřít na chodidla, hruď, za uši, na čelo a šíji.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Ředění se doporučuje jak pro lokální, tak i vnitřní použití. Zřeďte před použitím na citlivých místech jako je obličej, krk, oblast genitálií, atd.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se použití na kojence a velmi malé děti.

Valor® Esenciální oleje - ODVAHA, VLASTNÍ ROVNOVÁHA

Směs (v překladu Odvaha) je posilující kombinací éterických olejů, která pracuje na úrovni fyzické i duchovní ke zvýšení pocitu síly, odvahy a sebeúcty tváří v tvář nepřízni osudu. Směs olejů je proslulá pro své ochranné vlastnosti, zvyšuje vnitřní zdroje člověka. Bylo také zjištěno, že pomáhá tělu najít vlastní rovnováhu.
SLOŽENÍ: smrk černý (Picea mariana), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), vratič obecný (Tanacetum annuum) a kadidlo (Boswellia carteri) v základu mandlového oleje.
Aplikace: do difuzéru, vetřít několik kapek na chodidla, krk, zápěstí, hrudník, na dolní část krku.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku.

White Angelica™ Esenciální oleje - BÍLÁ ANGELIKA
Směs (v překladu Bílá Angelika) má uklidňující účinky, podporuje pocit ochrany a bezpečí. Spojuje v sobě oleje používané při dávných dobách k posílení aury, která přináší pocit síly a vytrvalosti. Mnoho lidí používá směs jako ochranu proti negativní energii.
SLOŽENÍ: bergamot (Citru sbergamia), pelargónie růžová (Pelargonium graveolens), myrha (Commiphora Myrrha), santal bílý (Santalum album), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), ylang ylang (Cananga odorata), smrk černý (Picea mariana), yzopu lékařského (Hyssopus officinalis), meduňka lékařská (Melissa officinalis) a růže damašská (Rosa damascena) v základně mandlového oleje.
Aplikace: do difuzéru, vetřít na ramena, podél páteře, temeno hlavy, zápěstí, za uši, na šíji. Vynikající do vodní lázně.
Upozornění: Možná citlivost kůže. Pokud jste těhotná, nebo pod lékařským dohledem, poraďte se o užívání se svým lékařem. Olej je obecně bezpečný pro děti od 2 let věku. Vyhněte se použití na pokožku vystavenou přímému slunečnímu záření nebo UV záření.Převzato z www.oleje-esencialni.cz


Způsoby použití esenciálních olejů uvedené na stránkách www.esence-celistvosti.cz mají jen informativní charakter a nelze je zaměňovat za doporučení odborného lékaře. Provozovatel těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za případné škody a problémy způsobené špatným a neodborným použitím esenciálních olejů.