Tipy na vánoční dárky ze Slunečnice

08.12.2018

Vážení zákazníci, Vánoce jsou za rohem, a mnozí z Vás nevědí, jaké dárké dárky pro své blízké zvolit. Máme pro Vás pár tipů, které u nás můžete koupit.


Nádherné ručně malované zápisníky nebo přáníčka na recyklovaném papíru.

S láskou malované a každý je originál.

KNIHA SVĚT BEZ STÍŽNOSTÍ

NAŠE MYŠLENKY UTVÁŘEJÍ NAŠE ŽIVOTY A NAŠE SLOVA VYPOVÍDAJÍ O TOM, JAK MYSLÍME

To, že stěžováním si škodíme především sami, tuší asi většina z nás. Stěžování je ale tak silný a rozšířený návyk, že k tomu, abychom se ho zbavili, potřebujeme informace, podporu a ten správný impulz. V této knize se dozvíte, co dělá stížnost stížností, proč je stěžování tak destruktivní, jak si přestat stěžovat a jak k tomu inspirovat i ostatní. Je plná praktických návodů a příběhů lidí, kteří touto životní transformací už prošli. Naučí vás nejenom si nestěžovat, ale celkově být pozitivnější a mít takový život, o jakém jste vždy snili. 


SOLNÉ SVÍCNY NA ČAJOVOU SVÍČKU JIN JANG

Díky soli mají pozitivní účinky na dýchací cesty, oběhový systém a zlepšují imunitu organismu. Bioenergičtí terapeutové a homeopatové doporučují solné krystaly z Himálaje už dlouhou dobu při různých alergiích, respiračních problémech a nemocích krevního oběhu. Díky svým krásným a bohatým barvám se solné krystaly používají v terapii s barvami (chromoterapie) 


OCHRANNÝ PLYŠOVÝ ANDÍLEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ S KRYSTALKY

"Dávám ti sílu a moc, abys jsi poznal svá skutečná přání a cestu k jejich naplnění. Kromě toho tě ochraňuji, jako ostatní andělé."

Malý kapesní ochránce nejen pro děti, ale třeba i do auta. Je naplněný krystaly a hřejivou energií. Máme dvě velikosti. Maličký, kterého vidíte na fotce a velký, ideální mazlík do dětské postýlky.

Nejvíc ze všech je milují menší děti a pak senioři, kteří se nechají s přímo blaženými pocity konejšit jejich něžnou a tišící hebkostí. 


NÁDHERNÉ SVÍCNY S KVĚTEM ŽIVOTA


 Zútulní a rozsvítí Váš domov.

A nyní jsou v akci, až do vyprodání zásob. 

NETRADIČNÍ OVOCNÁ VÍNA

Jemné jablečné, čokovišňové nebo slaďoučké jahodové. Ananasové, pomerančové, borůvkové, malinové, rýžové. Ideální pro někoho, kdo má raději jemné a sladké pití.


MINERÁLNÍ KAMENY

Krásné výrobky z minerálů a drahých kamenů - dekorace, svícny,  přívěsky, náramky, náhrdelníky, surové i tromlované, geody, vzácné i běžné. U nás ve Slunečnici najdete ty nejhezčí kousky, které jistě někomu udělají radost nejen pod stromečkem. :)

DEKORATIVNÍ MÝDLA NEBO KOSMETIKA

Univerzální dárek pro někoho, kdo má rád hezké a voňavé věci.


SVÍTÍCÍ ANDÍLEK

Krásná dekorace a svítící ochránce, krásně vynikne třeba na okně, v obýváku, nebo v dětském pokoji, u dítěte, které se bojí spát po tmě,

INFORMOVANÉ LÁHVE

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností zlepšit kvalitu pitné vody díky TP technologii. V láhvi je umístěn informační štítek, do kterého jsou speciální metodou pomocí silných orgonových zářičů vepsány ve formě numerických kódů tisíce pozitivních informací (vibrací) jako mantry, hudba, barvy apod. Díky této technologii voda po nalití do i9 láhve mění svou strukturu do přirozeného stavu, optimálního pro lidský organismus. A hlavně není třeba používat plastové láhve, takže šetří i přírodu.

POKUD JSTE STÁLE NEVYBRALI VHODNÝ DÁREK, NECHTE VAŠE BLÍZKÉ, AŤ SI HO VYBEROU SAMI.

Dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč, 300 Kč, 400 Kč, 500 Kč a 1000 Kč, za které si obdarovaný bude moct vybrat jakékoliv zboží. Máme i nádherné dárkové obálky!

LAMPIČKY S FANTASY MOTIVY