KÚRA NA VYPUZENÍ ŽLUČOVÝCH KAMENŮ

Týden předem je vhodné pít žlučníkový či jaterní čaj.

Výborné výsledky jsou po hydro-colon-terapiistřevo je pro odchod žl.kamenů volně průchodné..

Tři dny předem je vhodné večer potřít břicho ricinovým olejem, překrýt bavlněnou látkou, poté igelitem a na to položit termofor či elektrický zahřívací polštářek.

- toto vše není nutné, ale úspěch je prý větší.

Kůru je vhodné provádět nejlépe v sobotu, ve fázi ubývajícího měsíce !

Do 14,00 vypít po doušcích 1,5 l ráno čerstvě vylisované jablečné šťávy,

Nic jiného nepít ani nejíst!!

V 18,00 vypít 1 rovnou polévkovou lžíci sulfuricum magnesium

(k sehnání v lékárně) rozmíchanou s vodou ve sklence od hořčice.

Ve 20,00 hod opakovat sul. mag.

Do 22,00 hod vypít 1 sklenku za studena lisovaného oleje s 1 sklenkou čerstvě vymačkané šťávy z citronu či červeného grepu.

( nejlépe smíchat karblováním v malé pet láhvi či uzavíratelné sklenici.)

Poté si jít ihned lehnou do postele a už nevstávat. Na břicho dát nahřívací elektrickou dečku či termoláhev.

Při velké žízni během kůry možno vypít jen pár doušků vlažné vody.

Druhý den ráno:

V 7,00 opět vypít sulf. mag.

V 9,00 opět vypít sulf. mag.

Poté by mělo začít vyměšování kaménků a písku, pokud nezačalo již po vyspání.

Vhodná je automasáž břicha v leže z tahy pěstí zprava doleva a dolů

(po tlustém střevě)

Vhodné je namazat po každém vyprázdnění konečník něčím mastným, aby nebolel.

Důležité!- Začít jíst šetrně! Nejlépe rýží, vařenou zeleninou... Někdy se stává, že jsem během této kůry trochu vzteklá, zřejmě proto, že se pohne se žlučí, která se vztekem velmi úzce souvisí.

Dobrý den,

posílám slíbené informace o žlučových kamenech:

Magnesium sulfuricum mívají v lékárně u Metropolu v Č.B či lékárna na Lannově třídě naproti policii.. Koupíme si vždy celou krabičku, prodávají to ale i po menším množství. Musí Vám jej objednat v jakékoliv lékárně, lze to, i když se budou vymlouvat.

Před provedením žlučníkové kúry je dobré, aby alespoň týden byl žlučník klidný, aby v něm nebyl akutní zánět. Je dobré pít předtím nějaký jaterní a žlučníkový čaj.

Př* žlučníkovém záchvatu ale i když je v klidu, je dobré přikládat na něj teplý solný obklad. Kupte si kvalitní mořskou (ne uměle jodidovanou!) či Himalajskou sůl. Ohřejte ji v hrnci a nasypte do povlaku na polštářek a pevně zavažte. Je dobré dělat toto i 2x denně. Suché teplo lé*í zánět a látky vypařující se z teplé soli mají velmi léč*vé účinky.

Tento solný obklad je výborný i př* bolestech a zánětech ledvin, moč. měchýře, dýchacích cest, vaječníků, dokonce se dá přikládat na krk př* problémech se štítnou žlázou.

Po čtvrt či půl roce je dobré sůl vyhodit - podle toho, jak často a jak závažné onemocnění se s ní léč* - schovat na zimu na solení chodníků ( je to škoda ji jen tak vyhodit do koše.)

Je to velmi levná a neskutečně účinná terapie. My jsme si nechali solné pytlíky na suchý zip ušít od jednoho dodavatele - stojí 109 a 192 Kč dle velikosti a jsou naplněny Himalájskou solí.

Př* žlučníkovém záchvatu je dobré kapat si tinkturu z Pivoňky od f. Naděje

či Lnicové kapky D4 - 3x5 kapek či dle potřeby př* záchvatu - vyrábí f. Jukl

Masírovat hřbet levé ruky nad kloubem malíčku a prsteníčku-mezi prstními kůstkami. Toto místo je př* žlučníkových pro*lémech dobré masírovat, kdykoliv si člověk vzpomene. Př* akutním prob*ému bývá často i dost bolestivé. Dále pak dát si silnou dávku umeoctu special či celou švestičku Umeboshi - vše se dá koupit ve zdravé výživě.

Žlučové kameny pomáhá rozpouštět tinktura - z pupenů Kotvičníku - f. Naděje

- Lomikámen D3- f. Jukl 3x 5 kapek před jídlem

- Zemědým D4 - 3x6 př. jídlem - ten rozšiřuje žlučovody a močovody.

A určitě je dobré pro léč*u i preventivně během roku zařadit tinkturu a olej z Ostropestřce.

Přeji hodně úspěchů a trpělivosti př* lé*bě a jestli mohu doporučit knihu "Po stopách nemocí aneb co nám tělo říká" od pana M. Hrabici - je to úžasná kniha - první věc, po které sáhnu, když mne či mé blízké něco bolí nebo přijde-li nějaká nemoc.

Existují i speciální kapky Joalis na tento pro*lém od Mudr. Jonáše, který tuto žlučníkovou kůru detailně popisuje také ve své knize Praktická detoxikace podle Mudr. Josefa Jonáše.

Je škoda, aby se chodilo na operaci s takovouhle potíží, když se dá vyřešit jednodušeji a bez narkózy. Máme mnoho informací od našich zákazníků, kterým se po narkóze spustily různé pro*lémy - od vysokého tlaku až po epileptické záchvaty.

Samozřejmě narkózu neodsuzuji je velmi důležitá př* vážných operacích, ale pokud se dá pr*blém vyřešit jinak, měl by se o to člověk pokusit a nenechávat léč*ní jen na lékařích. Je to samozřejmě pohodlnější nechat se pasivně léč*t, ale má to má to mnoho vedlejších následků.