KOLEKCE "POCITY"


Tato sada obsahuje 6 druhů olejů po 5ml:

  • Odvaha (Valor)
  • Harmonie (Harmony)
  • Odpuštění (Forgiveness)
  • Vnitřní dítě (Inner Child)
  • Osvobození (Release)
  • Přítomný okamžik (Present Time)


Historie výrobku
Inspirován životními zkušenostmi Dr. Gary Younga, kolekce Feelings byla navržena tak, aby zvedla negativní dojmy a umožnila se nám otevřít novým začátkům. Každý zažil dlouhotrvající nepříznivý vlivy, které pošramotili naše vnitřní já, neumožnily nám osobní růst a úspěch. Po režimu Feelings, může člověk začít cestu sebepoznání a identifikovat a sladit tak své emoce. Valor, Harmony, Forgiveness, InnerChild, Release, a Present Time je sestava této kolekce, která poskytuje základ pro emocionální zdraví. Negativní zkušenosti a nápady jsou zaznamenávány v našem mozku, a zamknuty do našich vzpomínek v celém našem životě. Tyto paměti se pohybují od mírných až extrémních a mají hluboký dopad na naše zdraví a štěstí. Abychom se stali tím, kým máme opravdu být, musíme vymazat tyto negativita a přeprogramovat naše myšlenky, aby se pozitivní myšlenky staly naší realitou."
Dr. Gary YoungJak používat
Směs oleje Valor je posilující kombinace éterických olejů smrku, růžového dřeva, blue tansy, a kadidla. Vyhlášený pro jeho posilující vlastnosti a schopnost přizpůsobit energii v těle, aplikujte Valor na nohy jako první krok v režimu Feelings. Směs oleje Harmony přináší harmonickou rovnováhu na energetická centra těla pomocí esenciálních olejů levandule, santalového dřeva, ylang-ylang. Třete Harmony na čakry, aby mohla negativní energie utéci.
Směs oleje Odpuštění (Forgiveness) je povznášející kombinace formulována meduňkou, pelargónií, kadidlem a dalšími éterickými oleji. Odpuštění umožňuje uvolnění škodlivých vzpomínek a podporuje ochotu k pohybu vpřed. Použijte Forgiveness na pupek a pusťte negativní emoce.
Směs oleje Současnost (Present time) podporuje pocit žití v daném okamžiku. Směs neroli, smrku a dalších éterických olejů vám umožní vidět budoucnost s otevřenou myslí pro nové možnosti. Aplikujte Present time na zápěstí a za ušima.
Směs oleje Osvobození (Release) usnadňuje schopnost uvolnění hněvu a frustrace pomocí ylang-ylang, Lavandinu, pelargónie a dalších éterických olejů. Release podporuje harmonii a rovnováhu mysli a těla. Aplikujte přes játra a počkejte, až pocity frustrace odstoupí.
Směs oleje Vnitřní dítě (Inner Child) stimuluje paměť a pomáhá nám znovu se spojit s naším autentickým já. Kombinace pomeranče, mandarinky, jasmínu, citronové trávy, neroli a dalších éterických olejů poskytují sladkou, dětskou vůni. Třete 1-2 kapky Inner Child těsně pod nosem a tak otevřete cestu k propojení s vaším vnitřním já.
Nakonec, znovu aplikujte Valor esenciální olej k dokončení režimu Feelings. Valor uzamkne v pocitech úplnost a vyváženost. Režim Feelings může být podáván tak často, jak je potřeba.Hlavní výhody
+ Esenciální olej Neroli, klíčová složka v několika směsích olejů v kolekci Feelings, bylo zjištěno, že posiluje a stabilizuje emoce a přináší úlevu při zdánlivě beznadějných situací.
+ Režim Pocity zvyšuje sebeuvědomění a podporuje smysl obnovy.
+ Harmony a Valor vyvolává pocity rovnováhy a vyrovnání.
+ Esenciální olej Ylang ylang balancuje mužskou a ženskou energii.Upozornění
Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Některé esenciální oleje v této kolekci mohou působit na citlivost kůže. V těhotenství, kojící, nebo pod dohledem lékaře, prosím konzultujte se svým lékařem nebo zdravotním odborníkem před použitím.


Tipy a způsoby použití esenciálních olejů uvedené na našich stránkách mají jen informativní charakter a nelze je zaměňovat za doporučení odborného lékaře. Provozovatel těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za případné škody a problémy způsobené špatným a neodborným použitím esenciálních olejů.