SPUSTILI JSME E-SHOP

Nedávno se nám podařilo spustit E-shop, parťáka k našemu kamennému obchodu, který brzy oslaví 17 let.

Mrkněte na něj, třeba dostanete inspiraci a usnadní vám to nakupování zdravých potravin, ekoprostředků, čajů, ale i netradičních dárků atd.
Doufáme, že se Vám nový e-shop zalíbí a bude se Vám v něm dobře nakupovat.

Stále na něm pracujeme a ke stávajícím 6.000 položkám postupně přidáváme dalších cca 7.000, abychom Vám na internetu nabídli stejně široký sortiment jako v naší kamenné prodejně. Další knihy, minerály, ekodrogerie, dárkové předměty atd., ještě čekají na přidání.

Kdybyste si s něčím nevěděli rady, neváhejte se na nás obrátit, připravili jsme pro Vás chat přímo v e-shopu, abychom Vám mohli být stále při ruce a v případě Vám poradit s výběrem produktů.


Nabízíme Vám to nejlepší, co je na evropském trhu k dostání.


Jsme rodinná firma, která bylo založena v roce 2004 Šárkou Dominovou. Díky podpoře rodiny pomalu vznikal obchod s nejširším sortimentem pro lidi zajímající se o zdravý životní styl v České Republice.

Z pohodlí vašeho domova můžete z našeho e-shopu objednávat všelijaké dobroty bio i nebio pro zdraví vaše a vaší rodiny, medicíny na vaše bolístky, užitečné věci pro vaši domácnost a také zajímavé knihy pro spokojený žaludek i vaši duši a krásné nezbytnosti pro zkrášlení prostoru ve kterém žijete či pracujete.